Схарактеризувати речення. зробити синтаксичний розбір) Ялинка затремтіла від низу до вершечка, і кілька зелених глиць упало на сніг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ялинка (підмет, іменник) затремтіла (присудок, дієслово) від (прийменник) низу (обставина, іменник) до (прийменник) вершечка (обставина, іменник), і (сполучник) кілька (підмет, числівник) зелених (означення, прикметник) глиць (підмет, іменник) упало (присудок, дієслово) на (прийменник) сніг (обставина, іменник). Схема: [ ], і [ ].  Речення розповідне, неокличне, складносурядне з єднальними відношеннями; 1 речення: просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене;  2 речення: просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене.