Схрестили довговухих овець із безвухим ( рецесивна ознака) бараном. У першому поко

Схрестили довговухих овець із безвухим ( рецесивна ознака) бараном. У першому поколінні всі ягнята були коротковухими. Визначте генотипи батьків. Яких ягнят і в якому співвідношенні можна очікувати у другому поколінні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А- ген довгих вух  а ген безвухості  Генотипи батьків  Батько аа Матір АА АА*аа Діти1 Аа коротковухі У другому поуолінні  Аа*Аа Діти 2 АА,Аа,Аа,аа Генотип 1:2:1 Фенотип1:2:1 аа-безвухі, Аа-короковухі АА-довговухі