Скільки літер і звуків? сьогодні, правило, дзижчати,юність, менеджер, фантазія, зачарування, вдячний, щука, ясний.   сьогодні, правило - повний фонетичний розбір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[с'огодн'і]-8/7 [правило]-7/7 [дзижчати]-8/8 [йун'іст']-6/6 [менеджер]-8/8 [фантаз'ійа]-8/9 [зачарyван:'а]-11/10 [вд'ачний]-7/7 [шчука]-4/5 [йасний]-5/6