Скільки років у трьох століттях? У восьми століттях? У двадцяти століттях?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
XXI століття — століття, яке розпочалося 1 січня 2001 року і закінчиться 31 грудня 2100 року; поточне століття від Різдва Христового. Це двадцять перше століття нашої ери і перше століття III тисячоліття. Населення світу на початку століття становило 6.1 мільярдів людей, станом на кінець 2012 року воно збільшилося до 7 мільярдів і збільшується приблизно на 78 мільйонів щороку. XXI століття ознаменувалося швидким розвитком мобільних технологій та інтернету. Суспільство почало толерантніше ставитися до гомосексуалізму і одностатевих шлюбів. Поступово вирішується проблема расизму, про що свідчить обрання Барака Обами першим чорношкірим президентом США. Одним із найглобальніших викликів перед суспільством залишається СНІД, боротьба з яким, утім, дає успішні результати. Увага людства дедалі більше звертається на екологічні проблеми.