Складання висловлювання про прочитаний твір " про січ запорозьку і про запорожців "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запорізка Січ була домом козаків.Козаки-це дуже сильні Українські войни вони були сильними вони багато чого завоювали . Козаки завоювали Запорізьку Січ і вибрали її для свого житла . Одного разу на козаків напали але проснувся один козак він вистрілив гарматою і всі проснулись і відбили напад козаки самі нікого не рухали вони не нападали а тільки захищалися і допомагали іншим захоплювати доми,королівства.В козаків не раз відбирали їхні житла але вони їх відвойовували . Запорізька Січ дуже чудова .