Склади буквенний вираз і знайди його значення, якщо: б=8, 1 число - б,2 - число - ?, у 3 рази більше

Склади буквенний вираз і знайди його значення, якщо:  б=8, 1 число - б, 2 - число - ?, у 3 рази більше
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б=8                                                                                                                                       1 число-б,                                                                                                                             2-число-8, у 3 рази більше                                                                                                 8*3=24