СКЛАДИ ОСНОВНУ ЧАСТИНУ. ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР - ДАВАЙТЕ ВЛАШТУЕМО ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР,- ЗАПРОПОНУВАЛА ЛІДА - ТА Ж У НАС НЕМАЄ НІ ЛЯЛЬОК,НІ ШИРМИ- РОЗГУБСЯ МИКОЛКА ... ГЛЯДАЧІ ДОВГО АПЛОДУВАЛИ І ДЯКУВАЛИ ДЯКУВАЛИ АКТОРАМ ЗА ЦІКАВУ ВИСТАВУ.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в 4-Б класі... - ДАВАЙТЕ ВЛАШТУЕМО ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР,- ЗАПРОПОНУВАЛА ЛІДА
- ТА Ж У НАС НЕМАЄ НІ ЛЯЛЬОК,НІ ШИРМИ- РОЗГУБСЯ МИКОЛКА Татьяна Михайлівна наша вчителька відповіла: -А ми можемо принести якесь ганчір*я,нитки,голки та сшити ляльок! Миколко,Твій тато Вчетель праці!І він зможе допомогти нам зробити Ширму? -Так!Тато згодиться! Діти довго думали яку виставу скласти але Ліда була великою фантазеркою і придумала дуже гарну ідею! -Я знаю яку казку ми можемо зіграти!-відповіла Ліда. -яку?-всі хором нетерпляче сказали. -ми можемо зіграти дуже повчальну казку!!!Назва якої-КОЛОБОК!-Відповіла Ліда. всі погодились з думкою Ліди... і ось через тиждень вони зіграли свою виставу! ГЛЯДАЧІ ДОВГО АПЛОДУВАЛИ І ДЯКУВАЛИ ДЯКУВАЛИ АКТОРАМ ЗА ЦІКАВУ ВИСТАВУ.