Склади памятку "дії пішохода, який став причетним до ДТП" 1 2 3 4 5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) негайно зупинитися і залишатися на місці пригоди. Слід запам’ятати, що ні в якому разі не тікайте з місця пригоди, адже це дуже ускладнить, особливо для вас, розв’язання даної ситуації;2) увімкнути світловий аварійний сигнал і встановити знак аварійної зупинки;3) якщо було завдано тілесні ушкодження пішоходу, водію або пасажирам іншого транспортного засобу, слід вжити всі можливі заходи для надання першої медичної допомоги потерпілим, викликати карету швидкої медичної допомоги. Якщо це неможливо, то звернутися за допомогою до свідків або осіб, які зупинились.Пам’ятайте, що життя та здоров’я людини – це головне, і у ПДР зазначається, що якщо вище наведеними способами врятувати життя та здоров’я потерпілих неможливо, то ви повинні відвезти потерпілого до найближчого лікувального закладу своїм транспортом, попередньо зафіксувавши розташування слідів пригоди, а також положенні транспортного засобу після його зупинки. У лікувальному закладі повідомити своє прізвище та номерний знак транспортного засобу і повернутися на місце пригоди.4) обов’язково слід зателефонувати за номером 102, до міліції і повідомити про ДТП, яке сталося. Також слід знати, що термін прибуття підрозділів державної-патрульної служби може складати від 15 хвилин до 1 години, це залежить від того, де саме ви знаходитесь. І тому не потрібно брати приклад з громадян, які починають сперечатися з інспекторами, які прибувають на місце ДТП через 30-40 хвилин, це тільки ускладнить ситуацію, хоча ви можете перетелефонувати і уточнити чи виїхали вже патрульні чи ні, інколи це допомагає; 5) після того, як повідомили в правоохоронні органи, відразу запишіть контактні телефони, прізвища та адреси очевидців, а також дані про іншу сторону пригоди;