Склади  розповідь про льодовий каток та ігри на ньому,використовуючи займенники 3-ї особи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я согодня в ранци прокынувся, поснидав, а потим пишов одягнувся и пишов одразу на ковзанку потим колы я прыйшов там було багато дитей ! Я теж став кататыся но потим мени запропунувалы граты з хлопцямы в хокей воны завжды нас выгравалы, но потим мы сталы их выграваты. Було дуже весело на ному кататыся и граты з нымы ! мы гралы до ночи !