Склади та запиши речення зi словами бiль, адреса, степ, пiдпис.Пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Саша поскаржився вчителю на головний біль. Учаснику було запропоновано залишити свій підпис. На конверті обов'язково треба писати адресу. Широкий, неосяжний степ розкинувся, мов могутній океан
Гость
У моєї бабуси головний біль. Я знаю свою адресу. Ми поїхали у далекий степ. Моя мама підписалася на журнал.