Склади таблицю і переклади умову задачі з укр. мови математичною: У залі для глядачів 1200 стільців, розташованих рядами з однаковою кількістю стільців у кожному ряду. Якщо іл

Склади таблицю і переклади умову задачі з укр. мови математичною: У залі для глядачів 1200 стільців, розташованих рядами з однаковою кількістю стільців у кожному ряду. Якщо іл ькість стільців у кожному ряду збільшити на 5, то кількість рядів зменшиться на 8. Скільки було рядів і скільки стільців у кожному ряду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В пятом ответ с дядьке сам