Склади вирази.Запиши та обчисли їх.числа      знайти                                числа      знайти10  і 2      суму                                    11 і 2      різницю11 і 3      різницю                                 9 ...

Склади вирази.Запиши та обчисли їх. числа      знайти                                числа      знайти 10  і 2      суму                                    11 і 2      різницю 11 і 3      різницю                                 9 і 2        суму 12 і 3      різницю                                20 і 1        різницю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо знайти суму то це приклад на додавання, а якщо різницю то це приклад на віднімання. 10+2=12 11-2=9 11-3=8 9+2=11 12-3=9 20-1=19