Склади й запиши розповідь про свій улюблений навчальний предмет у школі 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже полюбляю вчитись у школі. Мій улюблений предмет це математика. Це складний предмет, але він знадобиться у житі . Мені подобаеться відповідати, задачі рішати. Але як що задача складна треба подумати. Ось цей мій улюблений предмет.))