Склади  й  запиши  текст  розповідь  про  свого  товаришаза  таким  планом1.як  зватитвого  товариша?2.що  найпривабліше  у  його  характері, звичках  або  зовнішності3.чи  давно   ви  дружите?як  саме

Склади  й  запиши  текст  розповідь  про  свого  товаришаза  таким  планом 1.як  зватитвого  товариша? 2.що  найпривабліше  у  його  характері, звичках  або  зовнішності 3.чи  давно   ви  дружите?як  саме
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я маю багато друзів, проте в мене є найкращий товариш з яким я дружу ще з дитинства. Його звати... Він дуже добрий , ввічливий та ніколи не покине в біді.  У його характері мені подобається те , що він дуже добрий, у зовнішності його очі , вони ... кольору , вони завжди наповнені радістю. Ми з ним дружимо ще з садочку/школи/першого класу. З ним у нас дуже добрі відносини , ми найкращі друзі. Я ще багато , що можу сказати про свого друга, це лише третина сказаного про нього.