Складить 3 речення и визначить у нёму другорядни члени речення .Пожалуста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іванко наловив багато риби. Багато-як?Обставина. Риби-кого?Додаток ___________________ До зоопарку привезли ведмідя. До зоопарку-куди?Обставина. Ведмідя-кого?Додаток. ___________________ Я написав твір про котика. Твір-що?Додаток. Про котика-про кого?Додаток.