Складіть 4 речення з словом барвінок, використовуючи в кожному реченні по одному слові з нижче навединих: росте, вічнозелений, у, саду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Росте барвінок , такий гарний - гарний. У моєї бабусі вічнозелений барвінок біля хати  У нашому саду чудовий барінок розквіт. У барвінку такі ніжні квітки , як долоні матері.