Складіть 5 речень з іменниками хліб,цукор,мед,сир,дуб,рис у формі родового відмінка однини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя мама в дитинстві на хліб насипала цукор, вона мені говорила що це дуже смачно. (хліб,цукор) Коли я хворію мені мама робить чай з медом, він дуже смачний. (мед) Сьогодні на салат ми з мамою нарізали сир. (сир) В селі біля бабусиної хати зрубали дуба. (дуб) Мені сказала бабуся зварити рис щоб додати його в суп. (рис) В дужках слова які я використовувала у реченні)))