Складіть будь ласка діалог про те як викликати швидку допомогу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Доброго дня. Будь ласка, направте швидку, є поранений -Доброго, Опишіть коротко й чітко інформацію про пораненого. -Чоловік, років тридцяти, з ножовим пораненням лежить непритомний. -Яке саме поранення, є пульс? -Так, пульс є, перша мед. допомога надана. Поранення в області живота. -Опишіть детальніше ваше місце. -10 км від Чернігова, в напрямок вулиці Чупеля, готель "Левада", біля лісу. -Зрозуміло, швидка виїхала. Чекайте 10-15 хвилин, слідкуйте за станом пораненого.