Складіть діалог на одну з тем:"У магазині""Прощання на пероні""У майстерні художника""Подяка за допомогу""Зустріч із першою вчителькою ""Зустріч з колишнім однокласником"

Складіть діалог на одну з тем: "У магазині" "Прощання на пероні" "У майстерні художника" "Подяка за допомогу" "Зустріч із першою вчителькою " "Зустріч з колишнім однокласником"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Зустріч із першою вчителькою " - Доброго дня, (ім'я вчительки)!   - Доброго дня, Карино, які плани на майбутнє?  - Вже одиннадцятий клас, скоро екзамени, інститут і вільне життя. - Так, так. Час він іде швидко, здається тільки-но ви за парти маленькими сідали, а вже он як підросли, великими стали.  Ось частинки, додай своє, пофантазуй і вийде гарний діалог.