Складіть діалог за малюнком 6-7 реплік. Помогите пожалуйста срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, Андрій; -Привіт Тетяно. Чудово виглядаєш! Я ь заради такої дівчини зробив усе! -Чесно? Гаразд! Подаруй мені красиву квітку; -Чекай! - Ти куди? -Зарась повернуся! Андрій вирішив зірвати квітку у тітоньки, що жила неподалік.Але в цю хвилину вона побачила Андрія, який нахабно рвав квіти. -Андріє! Що ти робиш? -Нічого! - Як тобі не соромно?! -Вибачте, але мені дуже подобається Тетяна і я вирішив подарувати їй квітку. - А хіба чемно зривати квітку на чужому подвір'ї? -Ні,- відповів Андрій. -Оххх і ж ця молодь,- сказала тітонька - Але я тобі допоможу!  Вона протягнула йому руку з кількома квітками.