Складiть формули сполук i дайте назву кожнiй сполуцi                      N             Cl              O                   P              S Na Mg Cr(III)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
NaN - натрій нітрид NaCl - натрій хлорид Na2O - натрій оксид Na3P - натрій фосфід  Na2S - натрій сульфід  Mg3N2 - магній нітрид MgCl2 - магній хлорид  MgO - магній оксид  Mg3P2 - магній фосфід  MgS - магній сульфід  CrN - хром(ІІІ)нітрид  CrCl3 - хром(ІІІ)хлорид  Cr2O3 - хром(ІІІ)оксид  CrP - хром(ІІІ)фосфід  Cr2S3 - хром(ІІІ)сульфід
Гость
NaN - натрій нітрид NaCl - натрій хлорид Na2O - натрій оксид Na3P - натрій фосфід  Na2S - натрій сульфід  Mg3N2 - магній нітрид MgCl2 - магній хлорид  MgO - магній оксид