Складіть формулу амоніаку-сполуки нітрогену з Гідрогеном 3 валентність Нітрогену:8-5(номер групи) 3-найменьше спільне кратне для чисел 3і1 3-індекс Гідрогену 1-індекс Нітрогену,він не проставляється срочно плиз:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
щечяс дай подумать а вспомнил пишы ответ рдооаовлявлоаочоволвл ненадо благодарить тоже долго учил