Складіть і розіграйте діалоги за ситуаціями. 1. Ви купуєте квиток до кінотеатру. Касир пропонує вам квиток на інший сеанс. Погодьтеся або обґрунтуйте відмову. 2. Ви хочете влаштуватися на роботу кур’єром на час літніх канікул....

Складіть і розіграйте діалоги за ситуаціями. 1. Ви купуєте квиток до кінотеатру. Касир пропонує вам квиток на інший сеанс. Погодьтеся або обґрунтуйте відмову. 2. Ви хочете влаштуватися на роботу кур’єром на час літніх канікул. Змоделюйте співбесіду з роботодавцем.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.-Доброго дня! Можна придбати квиток на "Титанік"? -Доброго! Вибачте, але квиток на "Титанік" закінчився. Є лише мультфільм "Мадагаскар 2". Придбаєте квиток? -Гаразд. Скільки коштує? -250 гривень -Дайте, будь ласка, два білети. -Ось, дякую за покупку. -Дякую! До зустрічі! -Хай щастить.