Складіть і розіграйте за особами діалог (8 - 12 реплік ), можливий у такій ситуації: ви з подругою, однокласницею обговорюєте фільм, відеокліп або останній випуск улюбленої телепередачі . Використайте в діалозі неповні речення ...

Складіть і розіграйте за особами діалог (8 - 12 реплік ), можливий у такій ситуації: ви з подругою, однокласницею обговорюєте фільм, відеокліп або останній випуск улюбленої телепередачі . Використайте в діалозі неповні речення !!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт,Олено! -Привіт! -Як справи?Ти бачила фінал нашої улюбленої телепередачі"Мастер-шеф"? -Ні, не бачила. Але сьогодні подивлюся повтор. -Добре, я була в захваті від цього шоу. Сподіваюся і тобі сподобається. -Ну добре,бувай!Зараз піду допоможу мамі у приготуванні вечері. -Бувай!