Складіть і запешіть реченя за поданими  сземами.1. _._._._  _-_-_-_-_-  ~~~~~~~~  ________2.~~~~~~ _______   _._._._.  _-_-_-_-_-_-    _._._._. 3._______   _._._._.  _-_-_-_-_-  _ _ _ _ _ _

Складіть і запешіть реченя за поданими  сземами. 1. _._._._  _-_-_-_-_-  ~~~~~~~~  ________ 2.~~~~~~ _______   _._._._.  _-_-_-_-_-_-    _._._._. 3._______   _._._._.  _-_-_-_-_-  _ _ _ _ _ _
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Вчора падав сильний дощ.Вибач но до 2 і до 3 у відповіді сумніваюся!