Складіть і запішіть: а) два речення з багатозначним словом ключ так, щоб це слово було вжито з різними значеннями; б) два речення зі словом ключ так, щоб відповідні слова виступали омонімами. Пожалуйста помогите.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Я відкрила двері ключем,щоб подивитися на ключ журавлів. Ключ до кросворду я знайшла коли подивилася на свої ключі,які лежали на столі. 2)На книзі з музики намалюваний музичний ключ. На коробці з татовими інструментами лежав гаїчний ключ.