Складіть і запишіть невеликий твір на самостійно обрану тему використовуючи слова з експресивними суфіксами та префіксами. слова позначити.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іноді рефлексія та надмірні роздуми з приводу значущості людини у світі призводять до звички впадати у крайнощі. Спочатку ти вважаєш, що людина - цар природи, центр світу, найдосконаліше творіння. Величезний шлях вона подолала від першого незграбного молота до потужних заводів та мікротехнологій. Але потім закрадається у мізки підленька думка: а що ми порівняно зі Всесвітом? Піщинки, порошинки, бактерії, закинуті на задвірки широченної Галактики. В цих небезпечних лабіринтах роздумів головне - триматися золотої середини, не схилятися ні до маніі величі, ні до самоприниження.