Складіть і запишіть речення, у яких наведені слова були б то підметами ,то звертаннями: Дніпро, однокласники, рідна земля, Галина Іванівна.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
О Дніпре, широкий та ревучий. Сьгодні Дніпро був гарнішим, ніж завжди Любі одноклассники, я вітаю вас щі святом Мої однокласники допомагають однк одному в усьому Рідна земле, ти чудова! Моя рідна земля найкраща у світі Галино Іванівно, допоможіть мені будь ласка зробити домашнє завдання Галина Іванівна сьогодні в доброму гуморі