Складіть і запишіть речення  з прислівниками "Де-не-де Ось-ось,ледве-ледве,абияк,віч-на-віч,будь-де,будь-який,коли-небудь,хтозна-де,анітрохи"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де-не-де падав багряний лист серед осіннього парку. Ось-ось зійде сніг та настане довгоочікувана весна. Ледве-ледве прокинулася сьогодні в ранці маленька Оленка. І залишилися ми з моїм другом віч-на-віч. Ми гуляли з Сашком будь-де,головне,що нам було весело. Будь-який ранок хороший.І він невинний,що ти не в настрої. Коли-небудь і ми зустрінемо своїх старих друзів,та в голові у нас майнуть усі спогади,які накопичувалися роками. Хтозна-де був Дмитро,ніхто не міг його знайти,але Марійка знала де він. Анітрохи вона не шкодувала про те,що зробила,бо була горда.