Складіть і запишіть речення з словами - вересень, герой, завдання, учитель.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
настало перше вересня.герой полиз на дерево .домашне завдання на сьогодни легке.учитель зайшов у клас
Гость
Вересень барвистий розмалював листя.Герой -  людина,яка здійснює великі вчинки.Цікаве та важке завдання нам дали на математиці. Учитель передає свої знання та вміння учням.