Складiть из поданих слiв синомiнiчнi ряди. Запишiть iх. Користуйтеся словником. Дружити, сучасний, дотеперiшнiй, приятелювати, минулий, попереднiй, колишнiй, товаришувати, нинiшний, сьогоднiшнiй, тодишнiй, ладити, брататися, пе...

Складiть из поданих слiв синомiнiчнi ряди. Запишiть iх. Користуйтеся словником. Дружити, сучасний, дотеперiшнiй, приятелювати, минулий, попереднiй, колишнiй, товаришувати, нинiшний, сьогоднiшнiй, тодишнiй, ладити, брататися, пережитий, модерний, найновiтнiший, теперiшнiй.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дружити, приятелювати, товаришувати, ладити, брататися,  сучасний, модерний, найновiтнiший,  нинiшний, сьогоднiшнiй, теперiшнiй.  дотеперiшнiй, тодишнiй, пережитий,   минулий, попереднiй, колишнiй