Складіть казку за поданим початком і малюнком(на малюнку лісові звірі наряджають ялинку:лисичка,їжачок,зайчик,білочка,синичка) Прийшов Новий рік.До свята готувалися не тільки люди,а й лісові звірі.Навіть їжачок...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшов Новий рік.До свята готувалися не тільки люди,а й лісові звірі.Навіть їжачок.Звірята дуже раді новому року!Від їх радості навить сніг пішов.Сніжинки попадали на ялинки.