Складіть хімічні формули бінарних сполук утворених елементами третього періоду періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва з хлором(І) Можна будь ласка з поясненням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як пояснити не знаю... Ну просто береш елементи третього періоду з 1 по 6 групу і по валентності ( ось як я робила) складаєш сполуку (точніше формулу сполуки) і все.