Складіть обернену задачу, до даної , щоб шуканим у ній було число 14. Задача :Фермер відправив до магазинів полуницю.До першого магазину він відправив 26 кг полуниці, до другого - на 6 кг більше,ніж до першого, а до третього на...

Складіть обернену задачу, до даної , щоб шуканим у ній було число 14. Задача :Фермер відправив до магазинів полуницю.До першого магазину він відправив 26 кг полуниці, до другого - на 6 кг більше,ніж до першого, а до третього на 14 кг менше, ніж до другого.Скільки кілограмів полуниці відправив фермер в усі магазини?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
26+6=32(кг)-во второй маг.; 32-14=18(кг)-в третий маг.; 26+32+18=76(кг)-отправил в 3 магазина. ОБРАТНАЯ ЗАДАЧА: Фермер отправил в три магазина 76 кг клубники. В 1й магазин он отправил 26 кг; во второй- на 6 кг больше, а остальную клубнику отправил в 3й магазин. На сколько меньше клубники отправил фермер в 3й магазин, чем во второй? Решение 1)26+6=32(кг)-во 2й маг.; 2)26+32=58(кг)в 1й и 2й магазины вместе; 3)76-58=18(кг)-в 3й маг. 4)32-18=14(кг)-на столько меньше в 3й маг., чем во 2й.