Складіть речень зі словами.Тато,мама,сестра,брат,тітка,дядько,дідусь,бабуся,Наталя Григорівна,Марія Дмитрівна,Василь Іванович,Борис Дмитрович

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.)Мама - це людина, зігріває твоє серце навіть взимку. 2.) Тато як ти сьогодні себе почуваєш? 3 Спасибі, сестро, за допомогу у виконані домашнього задання. 4 Бабусю, я тебе люблю, ти накраща в світі. 5 Ми з батом розвели велике багаття. 6 Тітко, дякую за подарунок. 7Дідусь приніс червоні,соковиті яблука. 8Наталя Григорівно допоможіть із рішенням задачі. 9 Мою вчительку по українській мові звати Марія Дмитрівна. 10. Василь Іванович найкращиц вчитель інформатики.