Складiть речення з поданих слiв. 1.Надворi, цiлий, нiч, мести, а, на, ранок, улягтися, задрiмати, ще, й, мороз, замурувати. 2. Вдень, малесенький, снiжинка, проти, сонечко, мерехтiти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вдень малесенька сніжинка, проти сонечка мерехтіла. Надворі цілу ніч мело, а на ранок уляглася задрімати, ще й мороз замурувати.