Складіть речення з поданими фразеологізмами: пекти раки,тримати язика за зубами, повісити носа,байдики бити.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ніхто так не уміє пекти раки як наш Сашко - збреше й не почервоніє. Якщо хочеш називатися справжнім другом, то умій тримати язика за зубами. Ніколи не потрібно вішати носа, тому що вихід є завжди. Під час канікул потрібно не байдики бити, а допомагати батькам по господарству.