СКЛАДІТЬ РЕЧЕННЯ З ПОДАНИМИ СЛОВАМИ ТАК, ЩОБ В ОДНОМУ РЕЧЕННІ ЦЕ БУВ ПРИСЛІВНИК, А В ДРУГОМУ – ПРИЙМЕННИК З ІМЕННИКОМ: НАПАМ’ЯТЬ – НА ПАМ’ЯТЬ, УБІК – У БІК, НАПОКАЗ – НА ПОКАЗ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дівчинка знала напам"ять усі вірші Тараса Шевченка. Колеги по роботі подарували мені на пам"ять меч ручної роботи. Легенька хвиля поступово зносила убік маленький човен. Глянувши з гори у бік, Марійка побачила свою матір. Море викинуло зі своїх глибин велику мушлю, ніби напоказ. Дмитрик поспішав на показ нового фільму.