Складіть речення зі словом перекладний,показний,вникати,наступати,з кожним словом разные  речення

Складіть речення зі словом перекладний,показний,вникати,наступати, з кожним словом разные  речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Перекладний метод у навчанні іноземних мов,є найважливішим 2. Сьогодні ми практикували  показовий урок  3.не буду вникати в матеріал, це буде не цікаво, що б мені не розповідали.  4. А вчитель просто наступає Гумен­ному на п'яти (Гончар, Новели, 1954