Складіть речення,до тексту якої вправи вони можуть бути початком?підкресліть дієслова. У, стояли,лісі,засніжені,смереки,галявину, на, вийшло, оленятко,помітило, воно ,стіг,сіна.
Складіть речення,до тексту якої вправи вони можуть бути початком?підкресліть дієслова.
У, стояли,лісі,засніжені,смереки,галявину, на, вийшло, оленятко,помітило, воно ,стіг,сіна.
Ответ(ы) на вопрос:
У лісі стояли засніжені смереки,на галявину вийшло оленятко,воно помітило стіг сіна. Дієслова:Стояло,вийшло,помітило.