Складіть рівняння реакції утворення дипептиду амінооцотової кислоти? будь-ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                       O          H            O                              O                O                      ↑↑          ↑            ↑↑                              ↑↑               ↑↑ H2N-CH2-C-OH+  N-CH2-C-OH→ H2N-CH2-C-N-CH2-C-OH                                   ↓                                    H