Складіть рівняння реакцій таких перетворень: Натрій--натрій гідроксид--ферум(II) гідроксид--ферум(II) нітрат--ферум(II) сульфід--ферум(II)хлорид--аргентум хлорид. Заранее спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Na+H₂O=2NaOH+H₂↑ 2NaOH+FeCl₂=2NaCl+Fe(OH)₂↓ Fe(OH)₂+2HNO₃=Fe(NO₃)₂+2H₂O Fe(NO₃)₂+Na₂S=2NaNO₃+FeS↓ FeS+2HCl=FeCl₂+H₂S↑ FeCl₂+2AgNO₃=Fe(NO₃)2+2AgCl↓