Складіть сенкан до Вадима з твору Русалонька з 7 В Дуже треба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Тема: зображення страждань дівчини (лілеї) через панську жорстокість і бездуховність. Ідея: висловлення співчуття героїні — представниці простого знедоленого народу. Основна думка: Нащо мене бог поставив / Цвітом на сім світі? / Щоб людей я веселила, / Тих самих, що вбили / Мене й матір? Жанр:Балада