Складіть складнопідрядні речення способу дії, міри і ступеня, увівши в них подані сполучення слів: 1) Цікавіше, ніж 2) Блищить так 3) Так голосно, що 4) Одягайся так, щоб 5) Дивилася так лагідно, ніби 6) Його вчинок здивував т...

Складіть складнопідрядні речення способу дії, міри і ступеня, увівши в них подані сполучення слів: 1) Цікавіше, ніж 2) Блищить так 3) Так голосно, що 4) Одягайся так, щоб 5) Дивилася так лагідно, ніби 6) Його вчинок здивував так, наче
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Це було цікавіше, ніж раніше. 2) Сніг блищить так, що аж очі подразнює. 3) Вона співала так голосно, що скла тріскалися. 4) "Одягайся так, щоб було тепло", - так говорила мені мама. 5) Вона дивилася так ніжно, ніби ми були давніми друзями. 6) Його вчинок здивував так, наче це не він зробив, а біс. Надеюсь, что помог Вам