Складіть словосполучення, утворивши прикметники складанням слив, що в дужках. Уведіть утворені словосполучення у речення и запишіть їх.(зелений око) хлопець; (середні, віки) замок; (машина, будувати) завод; (Чорне, море) пляжі;...

Складіть словосполучення, утворивши прикметники складанням слив, що в дужках. Уведіть утворені словосполучення у речення и запишіть їх.(зелений око) хлопець; (середні, віки) замок; (машина, будувати) завод; (Чорне, море) пляжі; (життя, радість) людина; (багато, поверх) будинок; (залізо,бетон) споруда; (білий,зуби) посмішка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зеленоокий хлопець, середньовіковий замок, машинобудівний завод, чорноморські пляжі, життєрадісна людина, багатоповерховий будинок, залізобетонна споруда, білозуба посмішка.