Складіть список предметів, доступних в школах у вашій країні. Потім вирішіть, які з них є найбільш / найменш корисним в майбутньому житті. (Make a list of subjects available at schools in your country. Then decide which ones ar...

Складіть список предметів, доступних в школах у вашій країні. Потім вирішіть, які з них є найбільш / найменш корисним в майбутньому житті. (Make a list of subjects available at schools in your country. Then decide which ones are the most/least useful in future life.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1). парта; 2). стілець; 3). Шкільний "Шкавчік"; 4). Полиця з підручниками; 5). Дошка; 6). Мел; 7). комп'ютер; 8). ранці; 9). раковина; 10). Дзеркало.                                                               переклад:   1). desk; 2). chair; 3). School "Shkavchik"; 4). Shelf of books; 5). board; 6). Mel; 7). computer; 8). satchels; 9). sink; 10). Mirror.