Складіть текс обсягом 5-6 речень на тему "Чи хотіла би я щось у собі змінити". Будь ласка допоможіть))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я би нiчого не хотiла у собi змiнити у планi зовнiшностi.Але б змiнила б свiй гiркий характер.Тому що я вперта i нiколи не слухаю поради батькiв,я вважаю що вже самостiйна,i можу все сама,але це не так.Я вважаю що людям не треба мiнятися зовнiшнэ,треба мiнятися внутрiшньо