Складить текст миркування за поданым початком. Выкорыстовуй слова . хлиб це свято . його потрибно берегты . довидка: я переконаный, на мою думку, вважаю, важка праця , багато професий , доглядають , сиють , збырають урожай , зе...

Складить текст миркування за поданым початком. Выкорыстовуй слова . хлиб це свято . його потрибно берегты . довидка: я переконаный, на мою думку, вважаю, важка праця , багато професий , доглядають , сиють , збырають урожай , землероб , мирошнык , пекар, продавець.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
скласти текст миркування