Складіть вірш про коня використавши такі рифми: Коня-навмання (тишу)порушено-(дивлюся)зворушено Щоденно-страшенно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Придбав на базарі собі я коня , і випустив з рук його навманя . Там дядько оди продавав тишу , та і її уже конем порушено . Дивуюся , дивлюся , дивлюся я зворушливо . Тепер ці сни сняться так , щоденно , що мені на них дивитися страшенно .