Складіть жартівливий діалог про необхідність дотримання здорового способу життя. Використайте незакінчені речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Миколо, ти не ніколи не думав, що тобі треба трошки схуднути? - Авжеж, тільки учора думав...Але... - Але що? - Не розумію, як... І що треба робити... - Звісно ж, треба менш їсти! Займатися спортом! Не палити, не зловживати... - Гаразд, я ще подумаю...